Fabryka Włosa i Koloru rozpoczęła tworzenie 1 kwietnia 2016 roku! Jest to autorski pomysł całego Zespołu. W Naszej pracy dążymy do perfekcji, w której na pierwszym miejscu stawiamy klienta - jego komfort i satysfakcję z wizyty u Nas.

Fabryka Włosa i Koloru to wyjątkowe miejsce na mapie Rybnika, które dba nie tylko o zdrowie i kondycję Waszych włosów, ale również o środowisko. W naszym salonie pracujemy najwyższej jakości produktach skandynawskiej marki Gold Professional Haircare.

W 2009 roku duńscy wizjonerzy Victor Moreno i Marco Merie rzucili wyzwanie światu mody i urody. Stworzyli zupełnie nową definicję jakości produktów do pielęgnacji włosów. Odpowiedzią na potrzeby konsumentek stała się esencja natury – Gold Professional Haircare.
Tysiące stylistów na całym świecie zaufało marce Gold Haircare – nie tylko ze względu na jej wysokie standardy w procesie produkcji kosmetyków najwyższej jakości, ale również z uwagi na fakt, iż firma spełnia duńskie restrykcyjne normy ochrony środowiska.

TWÓJ WYBÓR WARTOŚCI
Tajemnicą sukcesu Gold Professional Haircare jest łączenie świata mody z pięknem natury. Kosmetyki tej wyrafinowanej, zorientowanej na ekologię marki zostały skomponowane z najwyższej jakości naturalnych składników pochodzących z różnych zakątków świata – kaszmiru, alg morskich, oleju marula czy hoji różowej – pozyskiwanych w zrównoważony, zgodny z naturą sposób. Nasze w 100% wegańskie szampony, odżywki i produkty do stylizacji posiadają duński rządowy certyfikat GREEN i podlegają restrykcyjnym procesom weryfikacji jakości na każdym etapie produkcji.

KOLORY TO PIĘKNO PŁYNĄCE Z NATURY
Marka Gold opracowała innowacyjny system koloryzacji, który łączy w sobie ekskluzywne, szlachetne komponenty z technologią najnowszej generacji. Naturalny kompleks składników roślinnych i odżywczych o synergicznym działaniu rewitalizuje i wzmacnia włosy. Dzięki intensywnemu nawilżeniu i przywróceniu włosom naturalnej miękkości i niesamowitego połysku Gold Premium Hair Colors to gwarancja perfekcyjnego koloru. Bezpieczne, nawet dla najbardziej wrażliwej skóry i zniszczonych włosów, przyjazne dla środowiska produkty są w 100% wegańskie, wolne od amoniaku, PPD, rezorcyny i parabenów.

 

Zapraszamy serdecznie,

Łukasz i Grześ

Zespół Fabryki Włosa i Koloru