Fabryka Włosa i Koloru rozpoczęła tworzenie 1 kwietnia 2016 roku! Jest to autorski pomysł całego Zespołu. W Naszej pracy dążymy do perfekcji, w której na pierwszym miejscu stawiamy klienta - jego komfort i satysfakcję z wizyty u Nas.

Fabryka Włosa i Koloru to wyjątkowe miejsce na mapie Rybnika, które dba nie tylko o zdrowie i kondycję Waszych włosów, ale również o środowisko. W naszym salonie pracujemy najwyższej jakości produktach australijskiej marki KEVIN.MURPHY oraz K18Peptide™. 

Produkty KEVIN.MURPHY to zrodzone z tej samej filozofii, co produkty do pielęgnacji skóry, produkty, które zostały specjalnie zaprojektowane, żeby nie obciążać włosów, a jednocześnie być skuteczne, mocne i trwałe. Technologie produktów oparte są wyłącznie na naturalnych składnikach pochodzących z ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska upraw. A wszystko to, aby nasze produkty były najwyższej, naturalnej jakości.

Witaminy i aminokwasy reperują zewnętrzną warstwę włosów, pogrubiając je i redukując rozdwajanie się końcówek. Nawilżające ekstrakty z masła Mango i masła Murumuru sprawiają, że łuski są wygładzone a włosy miękkie.

Wyciągi z drzewa chinowego, bambusa oraz kwiatów pomarańczy nawilżają włosy bez ich obciążania. Antyutleniacze ze śliwki kakadu i owoców cytrusowych eliminują łamanie się włosów i naturalnie regenerują chemicznie uszkodzone włosy. ŻADEN PRODUKT KEVIN.MURPHY NIE ZAWIERA SIARCZANÓW ANI PARABENÓW ORAZ NIE JEST TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH. (credit: https://kevinmurphy.pl/).

Oczekujecie prawdziwej metamorfozy przy pysznej kawie, świetnej muzyce w towarzystwie pozytywnie zakręconej załogi Fabryki Włosa i Koloru? Nasi styliści są gotowi na każde wyzwanie, jakie przynosi Nam wszystkim prowadzenie Fabryki. Nasze głowy eksplodują nowymi, kreatywnymi i świeżymi pomysłami a dłonie, nożyczki i suszarki są w pełnej gotowości do działania!

Zapraszamy serdecznie,

Zespół Fabryki Włosa i Koloru