Fabryka Włosa i Koloru rozpoczęła tworzenie 1 kwietnia 2016 roku! Jest to autorski pomysł całego Zespołu. W Naszej pracy dążymy do perfekcji, w której na pierwszym miejscu stawiamy klienta - jego komfort i satysfakcję z wizyty u Nas.

Fabryka Włosa i Koloru została doceniona przez Macieja Wróblewskiego oraz twórców i założycieli marki GOLD PROFESSIONAL HAIRCARE - Marco Merie i Victora Moreno!  W związku z Naszym rozwojem w dziedzinie fryzjerstwa, postanowiliśmy iść o krok dalej. Fabryka Włosa i Koloru wprowadziła jakże rewolucyjną, innowacyjną oraz ekologiczną linię profesjonalnych kosmetyków duńskiej marki GOLD PROFESSIONAL HAIRCARE, która zrodziła się z pasji i zamiłowania do sztuki, jaką jest fryzjerstwo.

Jesteśmy zespołem pracującym nie tylko na rynku polskim, ale działamy przede wszystkim na polu międzynarodowym wraz z zespołem fryzjerów z całej Europy!

Oczekujecie prawdziwej metamorfozy przy pysznej kawie, świetnej muzyce w towarzystwie pozytywnie zakręconej załogi Fabryki Włosa i Koloru? Nasi styliści są gotowi na każde wyzwanie, jakie przynosi Nam wszystkim prowadzenie Fabryki. Nasze głowy eksplodują nowymi, kreatywnymi i świeżymi pomysłami a dłonie, nożyczki i suszarki są w pełnej gotowości do działania!

Zapraszamy serdecznie,

Łukasz, Grześ, Ola i Kamil